TPX205950MT-7110A1
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
TPX205950MT-7110A1
Mfr.Part # : TPX205950MT-7110A1
Manufacturer : TDK Corporation
Description : RF TRIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805
Stock : 649
Product Category : RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) : 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz