TPX322690MT-7017C1
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
TPX322690MT-7017C1
Mfr.Part # : TPX322690MT-7017C1
Manufacturer : TDK Corporation
Description : MULTILAYER TPX FOR UMTS/LTE/5G
Stock : 3994
Product Category : RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) : 698MHz ~ 960MHz / 2.3GHz ~ 2.69GHz