DPX205950DT-9008A1
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
DPX205950DT-9008A1
  • 1
Mfr.Part # : DPX205950DT-9008A1
Manufacturer : TDK Corporation
Description : RF DIPLEXER 2.4GHZ/5.425GHZ 0805
Stock : 1761
Product Category : RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) : 2.3GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz