DPX162690DT-8022B2
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
DPX162690DT-8022B2
  • 1
Mfr.Part # : DPX162690DT-8022B2
Manufacturer : TDK Corporation
Description : RF DIPLEXER 832MHZ/2.2GHZ 0603
Stock : 3420
Product Category : RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) : 704MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.69GHz