DPX105850DT-6018A1
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
DPX105850DT-6018A1
Mfr.Part # : DPX105850DT-6018A1
Manufacturer : TDK Corporation
Description : MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
Stock : 50657
Product Category : RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) : 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz