ATB2012-75011M-T000
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ATB2012-75011M-T000
Mfr.Part # : ATB2012-75011M-T000
Manufacturer : TDK Corporation
Description : RF BALUN 400-1800MHZ 2DB 2012
Stock : 35000
Product Category : Balun
Frequency Range : 400MHz ~ 1.8GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced : 75 / 75Ohm