BD3438J50200AHF
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
BD3438J50200AHF
Mfr.Part # : BD3438J50200AHF
Manufacturer : Anaren Wireless / TTM Technologies
Description : BALUN 3.4GHZ-3.8GHZ 50/200 OHM
Stock : 35000
Product Category : Balun
Frequency Range : 3.4GHz ~ 3.8GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced : 50 / 200Ohm