RFBLN2012090BM5T25
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
RFBLN2012090BM5T25
Mfr.Part # : RFBLN2012090BM5T25
Manufacturer : Walsin Technology
Description : BALUN 800MHZ-1.9GHZ 50/200 10SMD
Stock : 35000
Product Category : Balun
Frequency Range : 800MHz ~ 1.9GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced : 50 / 200Ohm