LDB311G5005C-300
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
LDB311G5005C-300
Mfr.Part # : LDB311G5005C-300
Manufacturer : Murata Electronics
Description : MULTI-LAY HYBRID BALUNS 1206
Stock : 35000
Product Category : Balun
Frequency Range : 1.4GHz ~ 1.6GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced : 50 / 50Ohm