TCW1-2700+
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
TCW1-2700+
Mfr.Part # : TCW1-2700+
Manufacturer : Mini-Circuits
Description : 1:1 LTCC TRANSFORMER, 700 - 2700
Stock : 3534
Product Category : Balun
Frequency Range : 700MHz ~ 2.7GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced : 50 / 50Ohm