12V-SB-CW-12M
Mfr.Part # : 12V-SB-CW-12M
Manufacturer : Inspired LED
Description : LED ENG COOL WHT 6000K 12M REEL
Stock : 4708
Product Category : LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
CCT (K) : 6000K
Color : White, Cool
Configuration : Linear Light Strip, Flexible
CRI (Color Rendering Index) : 92
Height : 1.50mm
Lens Type : Flat
Luminous Flux @ Current/Temperature : 100lm (Typ)
Product Status : Active
Size / Dimension : 12000mm L
Type : LED Engine
Viewing Angle : 120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) : 12V