G3VM-101QR1(TR05)
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
G3VM-101QR1(TR05)
  • 1
Mfr.Part # : G3VM-101QR1(TR05)
Manufacturer : Omron Electronic Components
Description : SSR RELAY SPST-NO 650MA 0-100V
Stock : 34525
Product Category : Solid State Relays
Circuit : SPST-NO (1 Form A)
Load Current : 650 mA
Mounting Type : Surface Mount
On-State Resistance (Max) : 600 mOhms
Output Type : AC, DC
Product Status : Active
Supplier Device Package : S-VSON4
Termination Style : SMD (SMT) Tab
Voltage - Input : 1.21VDC
Voltage - Load : 0 V ~ 100 V