AC220TD1212DC-30W
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AC220TD1212DC-30W
Mfr.Part # : AC220TD1212DC-30W
Manufacturer : HenLv Power
Description : AC DC CONVERTER 12V/12V 30W
Stock : 200
Product Category : AC DC Converters
Efficiency : 72%
Product Status : Active
Voltage - Input : 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 : 12V