NSI45020T1G
Mfr.Part # : NSI45020T1G
Manufacturer : onsemi
Description : IC CCR/LED DVR 45V 20MA SOD-123
Stock : 282099
Product Category : Current Regulation/Management
Accuracy : ±15%
Current - Output : 20mA
Function : Current Regulator
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55°C ~ 150°C
Package / Case : SOD-123
Product Status : Active
Sensing Method : High/Low-Side
Supplier Device Package : SOD-123
Voltage - Input : 45V