AE220B11279
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AE220B11279
Mfr.Part # : AE220B11279
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 220 MHZ LC BAND PASS FILTER
Stock : 50
Product Category : RF Filters
Bandwidth : 11MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 220MHz Center