L-07C3N3SV6T
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
L-07C3N3SV6T
Mfr.Part # : L-07C3N3SV6T
Manufacturer : Johanson Technology
Description : FIXED IND 3.3NH 300MA 190MOHM SM
Stock : 880836
Product Category : Fixed Inductors
Current Rating (Amps) : 300 mA
DC Resistance (DCR) : 190mOhm Max
Frequency - Self Resonant : 8.5GHz
Inductance : 3.3 nH
Inductance Frequency - Test : 100 MHz
Material - Core : Ceramic
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55°C ~ 100°C
Package / Case : 0402 (1005 Metric)
Product Status : Active
Q @ Freq : 8 @ 100MHz
Shielding : Unshielded
Supplier Device Package : 0402 (1005 Metric)
Tolerance : ±0.3nH