SBSMC5000333MXB
Contact Now
SBSMC5000333MXB
Mfr.Part # : SBSMC5000333MXB
Capacitance : 0.033 µF
Current : 20 A
Insertion Loss : 43dB @ 100MHz
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C
Temperature Coefficient : X7R
Tolerance : ±20%
Voltage - Rated : 500V