SBSMP5000223MXB
Contact Now
SBSMP5000223MXB
Mfr.Part # : SBSMP5000223MXB
Capacitance : 0.022 µF
Current : 10 A
Insertion Loss : 44dB @ 100MHz
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C
Temperature Coefficient : X7R
Tolerance : ±20%
Voltage - Rated : 500V