SBSMC1000224MXB
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
SBSMC1000224MXB
Mfr.Part # : SBSMC1000224MXB
Manufacturer : Knowles Syfer
Description : SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Stock : 35000
Product Category : Feed Through Capacitors
Capacitance : 0.22 µF
Current : 20 A
Insertion Loss : 43dB @ 100MHz
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C
Package / Case : 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Product Status : Active
Temperature Coefficient : X7R
Tolerance : ±20%
Voltage - Rated : 100V