SBSMP2000154MXB
Contact Now
SBSMP2000154MXB
  • 1
Mfr.Part # : SBSMP2000154MXB
Capacitance : 0.15 µF
Current : 10 A
Insertion Loss : 44dB @ 100MHz
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C
Temperature Coefficient : X7R
Tolerance : ±20%
Voltage - Rated : 200V