AM10.7CR305
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AM10.7CR305
Mfr.Part # : AM10.7CR305
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 10.7 MHZ CRYSTAL FILTER
Stock : 35000
Product Category : Monolithic Crystals
Bandwidth : 12 kHz
Frequency - Center : 10.7 MHz
Impedance : 910 Ohms
Mounting Type : Through Hole
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C