ECS-10.7-30A
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ECS-10.7-30A
Mfr.Part # : ECS-10.7-30A
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : MONO XTAL 10.7MHZ 2P 1.5DB TH
Stock : 1006
Product Category : Monolithic Crystals
Bandwidth : 30 kHz
Frequency - Center : 10.7 MHz
Impedance : 5 kOhms
Insertion Loss : 1.5dB
Mounting Type : Through Hole
Number of Poles : 2
Operating Temperature : -20°C ~ 70°C