ECS-45K7.5A
Contact Now
ECS-45K7.5A
  • 1
Mfr.Part # : ECS-45K7.5A
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : MONO XTAL 45MHZ 2P 3DB TH 1PC
Stock : 186
Product Category : Monolithic Crystals
Bandwidth : 10 kHz
Frequency - Center : 45 MHz
Impedance : 350 Ohms
Insertion Loss : 2dB
Mounting Type : Through Hole
Number of Poles : 2
Operating Temperature : -20°C ~ 70°C