Mfr.Part # : ECS-75SMF45A7.5B
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : MONO XTAL 45MHZ 4P 4DB SMD
Stock : 191
Product Category : Monolithic Crystals
Bandwidth : 7.5 kHz
Frequency - Center : 45 MHz
Impedance : 350 Ohms
Insertion Loss : 4dB
Mounting Type : Surface Mount
Number of Poles : 4
Operating Temperature : -30°C ~ 80°C