BP0805A2160ASTR
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
BP0805A2160ASTR
  • 1
Mfr.Part # : BP0805A2160ASTR
Manufacturer : KYOCERA AVX
Description : RF FILTER BAND PASS 2.16GHZ 0805
Stock : 2228
Product Category : RF Filters
Bandwidth : 400MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 2.16GHz