AM1260B1485
Contact Now
AM1260B1485
Mfr.Part # : AM1260B1485
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Stock : 50
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 50 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 1.26GHz Center
Impedance : 50Ohm