LTC455GW
Contact Now
LTC455GW
Mfr.Part # : LTC455GW
Manufacturer : Transko
Description : 455KHZ, 4.5KHZ MIN. @ 6DB
Stock : 900
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 7 kHz
Filter Type : AM
Frequency : 455kHz Center
Impedance : 1.5kOhm