LTC455DW
Contact Now
LTC455DW
Mfr.Part # : LTC455DW
Manufacturer : Transko
Description : 455KHZ, 10KHZ MIN. @ 6DB
Stock : 905
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 12.5 kHz
Filter Type : AM
Frequency : 455kHz Center
Impedance : 1.5kOhm