LTC455FU
Contact Now
LTC455FU
Mfr.Part # : LTC455FU
Manufacturer : Transko
Description : 455KHZ, 6.0KHZ MIN. @ 6DB
Stock : 560
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 6.5 kHz
Filter Type : AM
Frequency : 455kHz Center
Impedance : 1.5kOhm