LTC455EU
Contact Now
LTC455EU
Mfr.Part # : LTC455EU
Manufacturer : Transko
Description : 455KHZ, 7.5KHZ MIN. @ 6DB
Stock : 532
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 7.5 kHz
Filter Type : AM
Frequency : 455kHz Center
Impedance : 1.5kOhm