LTC455BW
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
LTC455BW
Mfr.Part # : LTC455BW
Manufacturer : Transko
Description : 455KHZ, 15KHZ MIN. @ 6DB
Stock : 272
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 20 kHz
Filter Type : AM
Frequency : 455kHz Center
Impedance : 1.5kOhm