PA4339.132NLT
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
PA4339.132NLT
Mfr.Part # : PA4339.132NLT
Manufacturer : Pulse Electronics
Description : CMC 9UH 2.5A 2LN 1.3KOHM SMD
Stock : 31147
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max) : 21mOhm
Impedance @ Frequency : 1.3 kOhms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency : 9 µH @ 100 kHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40°C ~ 125°C
Package / Case : Horizontal, 4 PC Pad
Product Status : Active
Voltage Rating - DC : 80V