DLW5BTM142SQ2L
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
DLW5BTM142SQ2L
Mfr.Part # : DLW5BTM142SQ2L
Manufacturer : Murata Electronics
Description : CMC 1.5A 2LN 1.4KOHM SMD
Stock : 14664
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max) : 56mOhm
Filter Type : Power, Signal Line
Impedance @ Frequency : 1.4 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Package / Case : Horizontal, 6 PC Pad
Product Status : Active
Voltage Rating - DC : 50V