DLP31SN121ML2L
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
DLP31SN121ML2L
Mfr.Part # : DLP31SN121ML2L
Manufacturer : Murata Electronics
Description : CMC 100MA 2LN 120 OHM SMD
Stock : 77050
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 100mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 2Ohm
Filter Type : Signal Line
Impedance @ Frequency : 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Package / Case : 1206 (3216 Metric), 4 Leads
Product Status : Active
Voltage Rating - DC : 16V