AM167B1567
Contact Now
AM167B1567
Mfr.Part # : AM167B1567
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 167MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Stock : 50
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 10 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 167MHz Center
Impedance : 50Ohm