AM3000B1540
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AM3000B1540
  • 1
Mfr.Part # : AM3000B1540
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 3000 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Stock : 40
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 20 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 3GHz Center
Impedance : 50Ohm