AM5450B1263-E
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AM5450B1263-E
Mfr.Part # : AM5450B1263-E
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 5450 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Stock : 50
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 200 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 5.45GHz Center