AE2310CB1794-C
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AE2310CB1794-C
Mfr.Part # : AE2310CB1794-C
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 5G/LTE BAND 30 / WCS BAND UPLINK
Stock : 50
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 10 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 2.31GHz Center
Impedance : 50Ohm