AMPDDGH-A13T3
Mfr.Part # : AMPDDGH-A13T3
Manufacturer : Abracon
Description : OSC MEMS XO DUAL OUTPUT
Stock : 35000
Product Category : Pin Configurable/Selectable Oscillators
Base Resonator : MEMS
Current - Supply (Max) : 1.3mA (Typ)
Frequency - Output 1 : 6.1298496MHz, 6.16791MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : CMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 1.71V ~ 3.63V