TVJ6F-012.8M
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
TVJ6F-012.8M
  • 1
Mfr.Part # : TVJ6F-012.8M
Manufacturer : Connor Winfield
Description : XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ LVCMOS
Stock : 1403
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 6mA
Frequency : 12.8 MHz
Frequency Stability : ±1ppm
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : LVCMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : TCXO
Voltage - Supply : 3.3V