CCHD-957-25-49.152
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CCHD-957-25-49.152
  • 1
Mfr.Part # : CCHD-957-25-49.152
Manufacturer : Crystek Corporation
Description : XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS SMD
Stock : 333
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 25mA
Frequency : 49.152 MHz
Frequency Stability : ±25ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Output : HCMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 3.3V