ECS-LVDS33-2000-BN
Contact Now
ECS-LVDS33-2000-BN
Mfr.Part # : ECS-LVDS33-2000-BN
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Stock : 317
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 70mA
Frequency : 200 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : LVDS
Package / Case : 6-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 3.3V