CSTLS30M0X51-A0
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CSTLS30M0X51-A0
  • 1
Mfr.Part # : CSTLS30M0X51-A0
Manufacturer : Murata Electronics
Description : CER RESONATOR
Stock : 1790
Product Category : Resonators
Capacitance : 5 pF
Features : Built in Capacitor
Frequency : 30 MHz
Frequency Stability : ±0.2%
Frequency Tolerance : ±0.5%
Impedance : 50 Ohms
Mounting Type : Through Hole
Operating Temperature : -20°C ~ 80°C
Package / Case : Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch