CSTLS3M64G56-B0
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CSTLS3M64G56-B0
Mfr.Part # : CSTLS3M64G56-B0
Manufacturer : Murata Electronics
Description : CER RESONATOR T/H
Stock : 490
Product Category : Resonators
Capacitance : 47 pF
Features : Built in Capacitor
Frequency : 3.64 MHz
Frequency Stability : -0.4, +0.2%
Frequency Tolerance : ±0.5%
Impedance : 50 Ohms
Mounting Type : Through Hole
Operating Temperature : -20°C ~ 80°C
Package / Case : Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch