CSTLS5M50G56-A0
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CSTLS5M50G56-A0
Mfr.Part # : CSTLS5M50G56-A0
Manufacturer : Murata Electronics
Description : 5.5MHZ CERAMIC RESONATOR (CERALO
Stock : 2000
Product Category : Resonators
Capacitance : 47 pF
Features : Built in Capacitor
Frequency : 5.5 MHz
Frequency Stability : -0.4, +0.2%
Frequency Tolerance : ±0.5%
Impedance : 30 Ohms
Mounting Type : Through Hole
Operating Temperature : -20°C ~ 80°C
Package / Case : Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch