DR06F36Q0694DNB
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
DR06F36Q0694DNB
Mfr.Part # : DR06F36Q0694DNB
Manufacturer : Knowles Precision
Description : RESONATOR 6MM 694 MHZ
Stock : 35000
Product Category : Resonators
Frequency : 694 MHz
Frequency Tolerance : ±1%
Impedance : 9.9 Ohms