ECS-240-20-20A-TR
Contact Now
ECS-240-20-20A-TR
Mfr.Part # : ECS-240-20-20A-TR
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Stock : 11180
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 40 Ohms
Frequency : 24 MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Frequency Tolerance : ±30ppm
Load Capacitance : 20pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -10°C ~ 70°C