ECS-10-13-1H
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ECS-10-13-1H
  • 1
Mfr.Part # : ECS-10-13-1H
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : CRYSTAL 1.0000MHZ 13PF TH
Stock : 395
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 3 kOhms
Frequency : 1 MHz
Frequency Stability : ±100ppm
Frequency Tolerance : ±100ppm
Load Capacitance : 13pF
Mounting Type : Through Hole
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : 0°C ~ 60°C