ECS-320-20-30B-DU
Contact Now
ECS-320-20-30B-DU
Mfr.Part # : ECS-320-20-30B-DU
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD
Stock : 27680
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 30 Ohms
Frequency : 32 MHz
Frequency Stability : ±100ppm
Frequency Tolerance : ±30ppm
Load Capacitance : 20pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C