CMJ206T32768DZFT
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CMJ206T32768DZFT
Mfr.Part # : CMJ206T32768DZFT
Manufacturer : Citizen Finedevice Co., LTD.
Description : CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Stock : 37678
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 50 kOhms
Frequency : 32.768 kHz
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 12.5pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : Fundamental
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C